Wprowadzenie do dialogu.

utworzone przez | gru 1, 2021 | Uncategorized | 0 komentarzy

Od pierwszego grudnia rozpoczęliśmy drugą edycje warsztatów dla małżeństw online. Tak naprawdę, to gdyby nie pewna Magda i jej upór to mogłyby się nie odbyć. Otóż Magda tak długo starała się o to, by dla kilku małżeństw z jej parafii zrobić specjalne warsztaty ” dla tych co mają małe dzieci i nie mogą uczestniczyć w warsztatach stacjonarnych”, że się poddaliśmy i wzięliśmy do roboty. Pierwsze spotkanie przeprowadziliśmy w Pszczynie i było to spotkanie na żywo, które później zostało powtórzone online, dla wszystkich innych chętnych. Szczególnie nam miło, że inicjatywę Magdy wspierał proboszcz tamtejszej parafii ksiądz Marek Brewko, który również uczestniczy w warsztatach i wspiera nas modlitewnie.

W pierwszych warsztatach uczestniczył też ksiądz Stanisław z Kanady, który chciałby ruch Spotkań Małżeńskich przenieść na kanadyjskie podwórko.Bardzo mu kibicujemy i jakby co, jesteśmy do dyspozycji.

Oprócz księży uczestników warsztatów ( tak, tak, księża również mogą być uczestnikami ) wspierał nas i obiecał, że będzie wspierał dalej, ksiądz Tomasz Wasilewski, który jest animatorem ruchu Spotkań Małżeńskich.

ekipa warsztatów
  • Facebook

00:00
00:00
Share This