Spotkania porekolekcyjne w małych grupach

mała grupa #1mała grupa #2

Uczestniczyliście już, Państwo, w weekendzie Spotkań Małżeńskich. Być może bardzo mocno przeżyliście ten czas, może zmienił on Wasze spojrzenie i na Was samych i na Wasze małżeństwo. Być może postanowiliście jeszcze mocniej i wspólnie pracować nad tym,
co zadziało się między Wami w czasie tego weekendu. Być może sami już dacie sobie radę,
a może potrzebujecie jednak pewnej zewnętrznej zachęty.

 

Co więc dalej?

 

Tym małżeństwom, które kiedykolwiek i gdziekolwiek uczestniczyły w weekendzie małżeńskim i chcą jeszcze czegoś więcej, proponujemy dalsze spotkania. Spotkania podtrzymujące, dopingujące, wzmacniające i przez to dające nadzieję na umacnianie stale istniejącej miłości a czasem próbę odbudowywania tego, co jeszcze z niej zostało.

Opolski Ośrodek Spotkań Małżeńskich proponuje spotkania w dwóch małych grupach. Spotkania te odbywają się częściej, bo co miesiąc, ale w gronie tych samych małżeństw. Daje to większe poczucie bezpieczeństwa a tym samym komfort pracy nad własnym małżeństwem. Z czasem grupa ta ma szansę stać się gronem przyjaciół dających wsparcie.

 

 

Pierwsza mała grupa, składająca się z młodych stażem małżeństw, spotyka się w Strzelcach Opolskich w domu parafialnym Parafii pw. Św. Wawrzyńca ul. Kołłątaja 9. Najbliższe spotkania tej grupy: 6 lutego i 24 kwietnia 2022 r.

Kontakt: 510 310 272

 

Druga mała grupa, zróżnicowana pod względem małżeńskiego stażu, spotyka się w Opolu na  plebanii Parafii św. Karola Boromeusza ul. Chabrów 74. Najbliższe spotkania tej grupy: 13 lutego,  13 marca,  10 kwietnia,  8 maja,  12 czerwca 2022r. Kontakt: 601 959 904


 

Serdecznie zapraszamy!

00:00
00:00
Share This